BLUR STUDIO

مختصری در مورد BLUR STUDIO

BLUR STUDIO یک کمپانی آمریکایی ( واقع در شهر Culver در کانادا) میباشد که به انجام پروژه های طراحی، جلوه های ویژه و انیمیشن میپردازد.

این استودیو کارکتر های ۳ بعدی و حرکات آن هارا طراحی میکند، همچنین جلوه های ویژه پروژه های سینمایی، تلوزیونی، بازی ها و تریلر ها را انجام میدهد. از دیگر فعالیت های این کمپانی میتوان به تبلیغات در رسانه ها ی و سرگرمی هایی که نیاز به لوکیشن های خاص دارد اشاره کرد.

 استودیو بلر نخستین بار در سال ۱۹۹۵ توسط David Stinnett, Tim Miller , Cat Chapman پایه ریزی شد.

در سال ۲۰۰۴ بلر نامزد اولین جایزه اسکار برای فیلم کوتاه Gopher Broke شد این فیلم یکی از ۵ فیلم کوتاهی بود که توسط این کمپانی در چند سال اخیر کارگردانی و ساخته شد.
کمپانی بلر در ژانر های متنوعی نظیر علمی-تخیلی، ماجراجویانه، فانتزی و خانوادگی پروژه انجام داده است و علاوه بر توسعه پروژه های خود، با چند نویسنده و کارگردان دیگر جهت بهبود ویژگی های فیلمی آن ها همکاری داشته است.

وقتی که تیم میلر به عنوان کارگردان و دیوید استینت به عنوان سرپرست جلوه های ویژه، BLURSTUDIO را افتتاح کردند هدف اصلی آنها دست یابی به مهارت های برجسته و جذاب درزمینه جلوه های بصری و روایتی بود، آنچه امروزه برای کمپانی آن ها تحقق یافته است.

فرایند قابل اطمینان و انعطاف پذیر تولید در BLUR STUDIO به گونه ای برنامه ریزی شده تا به سادگی قابلیت توسعه را داشته باشد زیرا هدف این کمپانی تنها در تولید و پیشرفت دادن فیلم های حال حاضر خلاصه نمیشود بلکه فیلم های آینده را نیز در بر دارد و این پیشرفت هم شامل پروژه های خود کمپانی بلر و هم شامل پروژه کارگردانان و نویسندگانی که با آنها همکاری میکنند خواهدشد.

با در بر داشتن تجربه فراوان، یک تیم شامل کارگردانان، تولیدکنندگان و هنرمندان و تیم طراحی کارکتری که قادر است هر موجود قابل تصوری را جان ببخشد، کمپانی BLUR موفق شد فضا کاملا رویایی و کهکشانی فیلمی همچون آواتار را بیافریند. علاوه بر آن پروژه هایی نظیر تریلر های بازی که مورد تحسین منتقدان قرار گرفت و همچنین تبلیغاتی برای چند کمپانی مشهور از جمله :

Toshiba , Pepperidge Farm , Goldfish Crackers نیز توسط این کمپانی به انجام رسیده است که جزیی از کارنامه درخشان این کمپانی است.
.
از دیگر افتخارات این کمپانی میتوان به موارد زیر اشاره کرد:
انیمیشن سه بعدی Ferrari World در Abu Dhabi
طراحی تیتراژ فیلم The Girl with the Dragon Tattoo
فیلم Marvels Thor: The Dark World

ساخت تریلر و تبلیغات برای کمپانی های مشهوری نظیر EA, Fox, Microsoft,

Universal, Marvel, Y&R, Warner Bros, Activision, Paramount

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code