معرفی Carbon Scatter 2017 and CloudFactory Ozone 2017

معرفی Carbon Scatter 2017 and CloudFactory Ozone 2017
E-on software

معرفی Carbon Scatter 2017 and CloudFactory Ozone 2017
E-on software


معرفی Carbon Scatter

تصویر فوق با استفاده از Cloud Factory و توسط Dick Scherzinger خلق شده است. خالقان نرم افزار e-on اظهار داشته اند که پلاگین cloud-creation و مکمل آن Carbon Scatter از بعد از سال ۲۰۱۷ نسخه جدیدی انتشار نخواهند داد.

انتشار هر دو پلاگین Carbon Scatter & CloudFactory Ozone متوقف شده اما کمپانی e-on این دو پلاگن را جهت scatter کردن و خلق اتمسفر در نرم افزار های DCC نظیر ۳ds Max, Cinema 4D & Maya ارایه کرده است .
آخرین ورژن های Carbon Scatter 2017 و CloudFactory Ozone 2017، که نسخه “pre-released” هر دو چند روز قبل منتشر شد ، آخرین نسخه های این دو نرم افزار خواهند بود، اگرچه پشتیبانی محصول تا سال ۲۰۱۸ ادامه دارد.

توانمند سازی e-on جهت تمرکز بر روی Vue و Plant Factory

اساس تصمیمات کمپانی e-on بر روی تمرکز بر تکنولوژی های محوری، حمایت بیشتر از کاربران و بهبود تجربه کاربر به کمک Vue و PlantFactory می باشد و دلیل وقفه ۱۸ ماهه در انتشار نسخه های اصلی Vue و PlantFactory ، خریده شدن مالکیت e-on توسط Bentley Systems در سال ۲۰۱۵ می باشد.
هیچ نسخه جدید از محصولات Vue و PlantFactory در این بازه زمانی و تا قبل از ۲۰۱۷ انتشار نیافته است و آخرین نسخه ها Carbon Scatter 2015, و CloudFactory Ozone 2015هستند.

ویژگی های کلیدی Carbon Scatter 2017 and CloudFactory Ozone 2017:

در حالی که انتظار میرود e-on پیش از به فروش رسیدن نسخه اصلی Carbon Scatter 2017 و CloudFactory Ozone 2017 در راستای تغییرات آپدیت های جدید این دو پلاگین اطلاع رسانی کند، اما ظاهرا این دو در نسخه جدید تغییرات شایانی در بر ندارند.
طبق اعلام خود کمپانی به پلاگین Carbon Scatter 2017 مواردی از قبیل پشتیبانی از چندین لایه در ابزار رنگ آمیزی EcoPainter، ادغام بهتر با Vue و PlantFactory و هم چنین کوچک تر شدن فایل ها در صحنه، اضافه شده است.
• لایه پردازی چند گانه Global EcoSystem که می توان آن را به عنوان EcoPainter ذخیره کرد
• اضافه شدن مدل های گیاهی PlantFactory و VUE مستقیما به Carbon Scatter EcoSystem populations
• ذخیره ۴ برابر بیشتر داده ها در صحنه و همچنین سرعت بالا در ذخیره سازی و یا لود کردن صحنه ها

CloudFactory Ozone 2017 مجهز به یک سیستم cloud auto-scaling شده است و همچنین پیشرفت های جزیی در محیط نرم افزاز داشته که از جمله:
• قابلیت Auto-scale برای ابر ها
• ذخیره و لود کردن ابرها تنها با یک کلید
• محاسبه اتوماتیک نرمی خورشید
• اضافه شدن پارامتر “Improve Low Quality Consistency” جهت پیش نمایش بهتر جو برای زمانی که با رزولیشن پایین رندر گرفته میشود.
در حال حاضر نسخه “pre-releases” هر دو نرم افزار موجود می باشد .( نسخه های رسمی تا سه ماهه سوم سال جاری انتشار نخواهد یافت) . هر کاربر که واجد طرح معتبر maintenance plan ( طرح تعمیر و نگهداری) برای هر کدام از دو نرم افزار نام برده باشد تا تاریخ ۱ ژوئن ۲۰۱۷ میتواند نسخه pre-release نرم افزار مربوطه را به صورت رایگان دریافت کند.

قیمت گذاری و موجود بودن

نسخه pre-release نرم افزار Carbon Scatter 2017 قابل اجرا بر روی روی ویندوز ۶۴ بیتی ۷+ و OS X و ۱۰.۷ میباشد. قیمت لایسنس جدید $۲۹۵ می باشد و قابل اجرا بر روی تمامی نسخه های ds Max, Cinema 4D 3و Maya هست.
نسخه pre-release نرم افزار CloudFactory Ozone 2017 نیز بر روی ویندوز ۶۴ بیتی ۷+ و OS X و ۱۰.۷ قابل اجراست .قیمت آن $۲۹۵ هست و قابل اجرا بر روی تمامی ورژن های ds Max, Cinema 4D 3 و Maya میباشد.
بر طبق گفته های e-on تا تاریخ سپتامبر ۲۰۱۸ خریداران این دو نرم افزار از سرویس پک ها و خدمات پشتیبانی “wherever possible” بهرمند خواهند شد .
طرح تعمیر و نگهداری (maintenance plans) اگرچه از این پس دیگر اجرا نخواهد شد اما برای آن دسته از کاربران قدیمی که واجد این طرح هستند اجرا میشود.

منبع : www.cgchannel.com

 

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code