آموزش مدلسازی نمای ساختمان

آموزش مدلسازی نمای ساختمان

این فیلم یک آموزش رایگان است که به آموزش مدلسازی نمای ساختمان می پردازد و توسط پوریا عباسی مدرس پک آموزش تری دی مکس مقدماتی ارائه شده است در اين آموزش ها سعي در ياد گيري تکنيک هاي پايه مدل سازي در 3dsmax ميکنيم .اين آموزش ها سطح مبتدي و با ساده ترين روش هاست تا دوستان با مباحث اوليه مدل سازي و معماري ديجيتال در 3dmax آشنا شوند.در اين آموزش ها هدف ما هرچه سريع تر مدل کردن ايده معماري شماست با استفاده از آسان ترين روش .

روش هاي استفاده شده در اين آموزش ها ساده ترين راه مدل کردن نمونه مورد نظر است و نه الزاما استاندارد ترين روش مدل سازي آن.از اين آموزش ها مي توانيد براي طراحي و توليد حجم هاي پارامتريک و شبه پارامتريک استفاده کنيدو با کمي تمرين ايده هاي جديد خود را با اين تکنيک ها طراحي کنيد.

اولین کار در مدلسازی پیچیده، آنالیز فرم پیچیده است است بدین معنی که شکل را به احجام ساده تر تقسیم بندی می کنیم. که حجم ساده شده را تکثیر و گسترش داد. برای مدل سازی این درس از ترسیم یک مستطیل شروع شده و به spline  تبدیل میکنیم. یک قسمت از ضلع های مستطیل را به پنج قسمت تقسیم میکنیم. و جابجایی ورتکس ها در شکل بوجود آمده را به عکس رفرنس نزدیک میکنیم.

مطالعه کنید  آموزش برش ليزر در تری دی مکس
فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.